Licznik brejkor-fanów

poniedziałek, 7 stycznia 2013

18.01.2013 // COREDUKACJA 26 (Młoda b-day party)


ROZKŁAD LOTU:
21:30 - 22:30 Stillit
22:30 - 23:30 Ślivkoff
23:30 - 00:30 Licho
00:30 - 01:30 SD-501
01:30 - 02:30 KILLABOMB
02:30 - 03:30 Rampage Killer
03:30 - 04:30 Sza1

Za nami kolejny koniec świata, więc z tym większym zaangażowaniem należałoby oddać się uciechom karnawału. I proszę bardzo. Tym razem serwujemy eksport najwyższej klasy – prosto z regionu najlepiej zorganizowanych partyzantów, najgroźniejszych owadów i ojczyźnianego kontynentu yerba mate, przyjedzie do nas Killabomb – hardcore/breakcore/crossbreed czarodziej, w tańcu specjalnie nie obracający. Z krainy najlepszego polskiego piwa i najpiękniejszych kobiet – Lubelszczyzny, zwali się do nas SD-501 – polcore/speedcore/breakcore napadacz. Wsparcia udzielą im dawno niesłyszani w mieście rombankowicze – Rampage Killer i Sza1, którzy w końcu zjechali do macierzy po wojażach dookoła globu. Do tego Licho – jak zawsze z nowym, świeżym i rozkurwieńczym materiałem oraz Ślivkoff, który coraz częściej i głośniej święci triumfy w niszczeniu party people, a tak naprawdę dopiero się rozgrzewa. Celebrujemy również uro znanej komandoski MŁODEJ. JOIN US! al

:: line up
KILLABOMB / Pokora SS/BR/UK
http://soundcloud.com/killabomb
SD-501 / SKRD!!!/Lublin
http://soundcloud.com/sd501
RAMPAGE KILLER / ROMBANKA SS
SZA1 / ROMBANKA SS
LICHO / ROMBANKA SS
ŚLIVKOFF / Szczecin:: info

✖ KILLABOMB - Brazylijczyk, od 2001 siedzi w Londynie. Pierwsze wałki składał w Sao Paulo w latach 90. ubiegłego wieku. Jego pieśni to soczysta mikstura hardcore'u, breakcore'u i ciężkiego drum'n'bass'u. Jak sam o sobie pisze, lubi "rough beats" i "very dark ambient sounds". Bezkompromisowy fan Zapatystów. Członek Pokora Soundsystem. Publikował nakładem takich wytwórni jak: Splatterkore Recs, Psicotropodelia, Turn it off Recordz, Cuntroll, Nks. Wkrótce jego nowe releasy w Nucleo Roto MX, Jigsore, Rigormortis. Pierwszy raz w Polsce!


✖ SD-501 - Producent z Lublina. Pierwszy kontakt z muzyką mechaniczną „złapał” w 1995 roku kiedy wpadła mu w ręce pierwsza kaseta „F**King Hardcore #3” ze stajni MOKUM. Pierwsze eksperymenty z muzyką rozpoczął w 1997 roku. Były to klimaty noise/breakcore. Dzisiaj produkuje w klimatach polcore/gabba/speedcore/mashcore/breakcore. Reprezentant najszybszej stajni w Polsce – Splitterkor Rekords Dziwko!!!.
http://www.skrd.npx.pl/


✖ RAMPAGEKILLER aka MIKUS – przygodę muzyczną rozpoczął w klubie Crossed, gdzie podczas swoich debiutów grał kwaśne, londyńskie techno. Z czasem jego gust muzyczny uległ zmianie i poszedł w kierunku berlińskiego, ciężkiego i minimalnego techno. Finalnie przeistoczył się w RampageKillera – rzadko okazującego litość frenchcore/tribe/tekno wodzireja. Członek Rombanki SS oraz Amen Mafii, które bardzo pozytywnie wpłynęły jego rozwój muzyczny. Aktualnie w jego setach można usłyszeć, głównie francuskie, teknivalowe traki oraz poczuć woń szyszek, ściółki leśnej i gęstego drzewostanu.

✖ SZA1 / ROMBANKA SS

✖ LICHO / ROMBANKA SS


✖ ŚLIVKOFF / Szczecin


:: flyer: http://i50.tinypic.com/2e3v14n.jpg

:: tax: 10 PLN do 23.00 / 12 PLN po 23.00

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz