Licznik brejkor-fanów

wtorek, 22 października 2013

COREDUKACJA | 9.11.2013Za nami kolejny, bardzo udany plenerowy sezon. Na zewnątrz już hula, w tym roku wybitnie punktualna, bezlitosna jesień. Wobec powyższych faktów zapraszamy na otwarcie core'owego sezonu w klubie OdraZoo w Szczecinie. W menu: breakcore, hardcore, zimne piwka, wege szama i gruby rave!  Nadszedł czas by podłączyć Rombankę do prądu.

Zagrają:

◢ The Paraproducers [Destro Records / Dark like hell/ Warszawa]
◢ Artificial [The Score / Sopot]
◢ Kpk Wiśniówka [Personality Disorder/ Tauzen Selectaz/ Kraków]
◢ Suczyszczoch [Szczecin]
◢ Rombanka Soundsystem crew
⋆ Kpk Wiśniówka [Personality Disorder/ Tauzen Selectaz/ Kraków]
Obarczony młodym wiekiem i sterczącą fryzurą kawaler starający się o rękę szlachetnych jungli i energicznych corów. Jako amant i przyszły mąż szału na parkiecie, na pewno będzie sypał perłami oraz innym szlachetnym kamieniem!!!
www.soundcloud.com/kpkwisniowka

⋆ Artificial - Winylowy sarmata i imprezowe zwierzę. Postać znana i lubiana na polskiej scenie klubowej i freetekowej. Współzałożyciel labela „Scytche Squadron” oraz padre "The Score" - ekipy odpowiedzialnej za organizację najcięższych imprez w Trójmieście. 
www.facebook.com/pages/The-sCore-Team/

⋆ The Paraproducers. Tomaz & d00m. Dwóch przyjaciół. Obydwaj mają za sobą wieloletnie doświadczenie jako didżeje. Tomaz jako pierwszy w Warszawie pokazał co znaczy słowo FRENCHCORE, natomiast D00m to niegdyś zakochany w 303-ce wojownik wojownik hard nrg. Owocem ich współpracy jest połączenie bezkompromisowego HC, o mrocznym mentalnym zabarwieniu, miejscami okraszonym 303-ką.
www.facebook.com/theparaproducers

⋆ Suczyszczoch 
Gabba, poverviolence, hardcore rap. Nowy projekt ekipy z Turn It Off Rec.

⋆ Rombanka Soundsystem - powstały w 2007 r. szczeciński kolektyw producentów, DJów, kontynuatorów europejskiej tradycji soundsystemowej, piewców DIY i promotorów najcięższych odmian muzyki elektronicznej. Nie straszne są im gatunki muzyczne oscylujące między 180 a 666 bpm. Ich soundsystem poruszył niejedną leśną polanę oraz klubowy parkiet. Ich motto: "In Core We trust".
www.facebook.com/rombanka


9.11.2013 Szczecin
Klub OdraZoo
ul.Kolumba 4 Szczecin
Start g.22
Bilet 12 PLN


Wydarzenie na FB 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz