Licznik brejkor-fanów

środa, 16 kwietnia 2014

25.04 | PUNX GIGZ & CORE PARTYCthulhupunx D.I.Y Distro& Rombanka Soundsystem zapraszają 25 kwietnia 2014 (piątek) o godzinie 20:00 do Odra Zoo, przy ulicy Kolumba 4 w Szczecinie, na noc będącą muzyczną ucztą dla miłośników zarówno wszelkich postaci punkowego rżnięcia w struny jak i elektronicznej, breakcoreowej miazgi!!!

ZAGRAJĄ DLA WAS:

One Burning Match (Francja)
Faith Lost (Szczecin)
Dyzenteria (Świnoujście)
Das Neue Wohenend (Szczecin)
Rombanka Soundsystem (Szczecin)One Burning Match (Francja) - Kapela D.I.Y HxC Punk z Clermont Ferrand, Francja. Grają połączenie melodyjnego punka i energicznego hard core'a.
Twierdzą że największy wpływ na ich twórczość miała muzyka kapel takich jak From Ashes Rise, Momentum, Tragedy, ComeBack Kid, Nofx, Fugazi i wielu innych zespołów z klimatu HxC, Crust, Post, Punk Rock.
http://oneburningmatch.bandcamp.com/album/self-titled
http://www.oneburningmatch.com/

Faith Lost (Szczecin) - Faith Lost to pięciu knurów myślących, że jak kupią instrumenty będą więcej pić i staną się przystojniejsi. Staramy się grać ciężko, szybko, równo i czysto, lecz jedyne co nam dobrze wychodzi to popadanie w alkoholizm. Robienie koncertów i granie dla publiki to rzecz, która odciąga nas popadnięcia w depresje. Serdecznie zapraszamy do zabawy !
https://www.facebook.com/FaithLostBand?fref=ts
http://www.youtube.com/playlist?list=PLFcO3aqNMdf1uSDAt5voXEQFPdm21TliK

Dyzenteria (Świnoujście) - Zespół grający Punk Rocka w najprostszej, najbrudniejszej postaci. Powstał w grudniu 2012 roku (parę dni przed końcem świata) w Świnoujściu. Problemy z kasą, problemy z alkoholem (bo nie było kasy), problemy z frekwencją na próbach i oczywiście problemy z graniem na "swoim" instrumencie doprowadzały do częstych zmian w składzie. Przez co za każdym razem i tak nieumiejące grać chłopaki, powoli, acz nieumiejętnie szlifowali diament, jakim bez wątpienia jest ten zespół. Za każdym razem od nowa. Szersza (niż paru meneli na próbach) publika miała okazję nas zobaczyć 2,5x na scenie. Poglądowo nic się nie trzyma kupy- jeden członek bardziej skrajny od drugiego, więc tematykę można określić jako "chujwiecoizm". Śpiewamy o: gównie, przyjaźni, tym co nas wkurwia, tym kto nas wkurwia, miłości (francuskiej), obojętności mas, beznadziejności. Muzykę traktujemy zarówno jako dobrą zabawę, jak i chęć wyrażenia tego, co nam leży na wątrobach (nie, nie chodzi o WZW typu C). Skład zespołu na dzisiaj: - Kuban (wokal, teksty) - Karaś (gitara, teksty) - Grycek (bass, uśmiech) - Szczuru (perkusja, pałeczki).
https://www.facebook.com/FanklubZespoluDyzenteria?fref=ts

Das Neue Wohenend (Szczecin) - Ojcami założycielami tego nieporozumienia są Pająk i Radio, obecnie dwaj podstarzali nastolatkowie, wolni, heteroseksualni i prawie bez nałogów. Początki grupy sięgają 2010 roku. Pytani odpowiadają że postanowili grać punk rocka w odsłonie około siódemkowej, dlatego że to im najlepiej nie wychodziło, więc nadrabiają tekstami i specyficznym, ciężkostrawnym humorem. Gitarzyści dołączyli na zasadzie pospolitego ruszenia idąc za przykładem Romana, który jedyny szczyci się mianem muzyka i od niedawna 'rycerza ulic' za pogrom znaku drogowego. Ich historia tworzy się tu i teraz, na waszych oczach.
https://www.facebook.com/WochenendPunkRock?fref=ts
http://wochenend.wrzuta.pl/audio/5kGnHFDuDZ4/wochenend_-_rezurekcja

Po koncertach do głośników dorwie się Rombanka Soundsystem – powstały w 2007 r. szczeciński kolektyw producentów, DJów, kontynuatorów europejskiej tradycji soundsystemowej, piewców DIY i promotorów najcięższych odmian muzyki elektronicznej. Nie straszne są im gatunki muzyczne oscylujące między 180 a 666 bpm. Ich soundsystem poruszył niejedną leśną polanę oraz klubowy parkiet. Ich motto: "In Core We trust".
https://www.facebook.com/rombanka
http://coredukacja.blogspot.com/
http://myspace.com/turnitofflabel
http://facebook.com/amen.mafia

START: 20:00
WJAZD: Do 23:00 - 12złych
Po 23:00 - 15złych
POWIADAMIAJCIE / UDOSTĘPNIAJCIE / ZAPRASZAJCIE ZNAJOMYCH !
Up ThE PuNx !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz