Licznik brejkor-fanów

piątek, 8 czerwca 2012

AMSTAFF NOT DEAD benefit open air party: 15.06.2012 @ secret locationUWAGA! ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA I LUKSUSU PARTY ODBĘDZIE SIĘ W ZUPEŁNIE NOWYM MIEJSCU!

Wielkie zjednoczenie szczecińskiego podziemia ciężkiej elektroniki z londyńskim punkowym undergroundem zaprasza na jeden z grubszych plenerów tego roku. Nie dość, że odwalisz dawno nie odwaloną ilość salt, to jeszcze pomożesz grupie zwierzaków, na temat której krąży chyba najwięcej krzywdzących opinii i stereotypów (może z wyjątkiem węży i pająków) – terrierów w typie bull, czyli grupy psich ras w skład której wchodzą: amerykański pit bullterrier, amerykański staffordshire terrier, bullterrier, staffordshire bullterrier i wszystkie kundle utrzymane w typie w/w ras.

Znamy je wszyscy, głównie z przygłupich rapowych teledysków i pompujących sensację medialnych doniesień o kolejnym zeżarciu jakiegoś niemowlaka (z samym tylko pitbullem mylonych jest ponad 20 psich ras). Owa sytuacja w bezpośredni sposób przenosi się na los tego typu psiaków – lgnie do nich sporo ludzi, którzy nie powinni mieć z nimi nic wspólnego, wobec czego schroniska i prozwierzęce NGOsy zapchane są nimi właśnie (wg niektórych organizacji prozwierzęcych są drugą po "klasycznych kundlach" grupą najczęściej zalegającą w schroniskach). W związku z krzywdzącymi stereotypami ich szansa na adopcję jest ultra marna, a co bardziej nie pierdolące się w tańcu schroniska od razu takiemu delikwentowi przyklejają etykietę „agresywny”, usypiając psa po dwóch tygodniach kwarantanny („i po problemie, nie?!”).

Bardzo często są nieprawidłowo prowadzone, stosowane do skrajnie do nich niepasujących zadań (np. jako stróż), nie wspominając już o podziemiu walk psów czy „wesołkach”, których bydlacka wyobraźnia sięga zenitu głupoty i skurwysyństwa.

Garstka organizacji, które się nimi zajmują (jedną z dwóch w kraju mamy w Szczecinie) potrzebują hajsu na operacje, leki, behawiorystów, karmę (bardzo często są alergikami) i akcesoria.

Tymczasem pod atletycznym wizażem kryją się jedne z większych, potrzebujących mądrego człowieka, pierdół na tej planecie. Zresztą ludzie zawsze znajdą sobie jaką ofiarę; kiedyś najgorsze było dobermany, potem rottweilery, teraz ttb. Udziel zatem wsparcia i zapłać dychę po dotarciu na party place. W razie wątpliwości zerknij w spis atrakcji tej nocy. Bez kitu za taki line up to dużo?!

wjazd: 10 PLN

Po odliczeniu kosztów organizacji pleneru (hajs dla kapel na dalszą drogę, benzyna do agregatu, etc.) sos zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia Nadzieja Amstaffa.

☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼

*.C O R E | S O U N D C L A S H :

☼☼ NEW FACES // szczecin
http://dnbnewfaces.pl
http://soundcloud.com/dnb-new-faces-releases
breakcore/drum'n'bass/jungle
Najgłośniejszy, kolektywny debiut na scenie ciężkiej elektroniki zeszłego roku dowodzony przez Zombiego. Dewastują setami kolejne imprezy, gonią net swój netlabel i naprawdę dobrze się przy tym bawią. A, że żaden jeniec im się jeszcze nie uchował, cóż...

vs

☼☼ ROMBANKA SOUNDSYSTEM // szczecin
http://coredukacja.blogspot.com
http://turnitoffrecordz.blogspot.com
breakcore/hardcore/gabba
Jedyna breakcorowa ścianka w Polsce. Od ponad pięciu lat dbają o o Twoją utratę słuchu i regularne zrycie.

☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼

H C | P U N K | G I G :

☼☼ HELLO BASTARDS // br/ar/pl
http://hellobastards.co.uk
http://myspace.com/hellobastardsxxx
Zespół powstał z faktu znudzenia i obrzydzenia biernością i wtórnością sceny HC/punk. Wściekły i intensywny do bólu crustpunk/thrash/HC/powerviolence/grind (skojarzenie DROPDEAD). Ich koncerty to eksplozja energii i przekazu, polityczne teksty, postawa vegan straightedge, anarchizm oraz etyka d.i.y.
Dokonania: 2 demo CD, 7” EP (Never Heald Rec.- UK), CD, kaseta (Kawaii Rec., Francja), Hello Bastards/Jagernaut split-kaseta (Grecja), udział na wielu benefitowych składankach (UK, USA, Polska, Niemcy); Koncerty w całej Anglii, Irlandii, 2 trasy po europie, trasa po Izraelu/Palestynie; festiwale: m.in. Piaseczno Open HC Fest, Scum Fest, Ieper HC Fest, Play Fast or Don’t
Uwaga: w składzie reprezentant Szczecina!

☼☼ STAB // uk
http://stabnationrising.blogspot.de
http://maximumrocknroll.com/new-band-spotlight-stab
Szybki, wkurwiony i polityczny hardcore punk z Londynu. Brzmią jak spotkanie Ripcord z Heresy z Discharge. Na swoim koncie mają wyprzedaną kasetę (w USA i UK), prawie wyprzedaną winylową 7-calówkę [Quality Control Records (EU) i Pain Killer Records (USA)] oraz dwa nowe traki, które ukażą się niebawem na kompilacji "Punk Don't Drink" (Third Party Records). Grali z takimi składami jak m.in. Tragedy (USA), Poison Planet (USA), Ceremony (USA), Cider (USA), Mob47 (Sweden), Social Circkle (USA), Deep Sleep (USA), Crude (Japan), Belgrado (Spain) czy Atentado (Spain). Nie opuszczali też największych brytyjskich, punkowych festiwali jak Means to an End, Scumfest, etc.

☼☼ NO // uk
http://notheband.tumblr.com
http://soundcloud.com/static-shock-records/no-germ
Doświadczeni załoganci z londyńskiej sceny HC punk (min. członkowie The Shitty Limits), mają na swoim koncie LP i co lepsze, nadal są wściekli i głośni!

☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼

NA MIEJSCU ZNAJDZIESZ:

☼ minimum 4 kW sound system
☼ VEGAN papu
☼ bar alko i niealko
☼ CTHULHUPUNX DIY DISTRO
https://www.facebook.com/cthulhupunx.diy
☼ 783 Landsberg Punx Distro
http://www.facebook.com/783crew
☼ zabezpieczenie na wypadek deszczu

☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼

współrzędne będą rozsyłane 24 h przed bibą

zainteresowani piszą na adres amstaffnotdead@o2.pl

tylko znajomi i zaufani ludzie!

przestrzegamy tekalogu!

☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼

dołącz do nas na fb

☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼Brak komentarzy:

Prześlij komentarz